środa, 6 lipca 2011

o moim smaku

Chyba każdy ma takie smaki które kojarzą mu się z dzieciństwem. Ja mam ich kilka.

Jednym z takich smaków letnich są pomidory z cebulką w śmietanie.Jak jeździłam latem do mojego dziadka często na obiad robił młode ziemniaczki i do tego właśnie takie pomidorki.

Z tym smakiem przypomina mi się jak zawsze z dziadkiem grałam w karty w tysiąca. Wiecie jaka byłam dumna i pewna tego że jestem bardzo dobra w tą grę.....bo zawsze dziadek ze mną przegrywał....hmmmmmWracając do dni dzisiejszych to kupiłam sobie butki. Najśmieszniejsze jest to że nie przepadam za brązowym kolorem a tu o proszę......tak pomału dostaje mani butowej.....to po mojej mamusi która na punkcie butów ma naprawdę hopla i ma ich więcej niż ja, Krzysiek, Ami i mój tato razem wzięci :D

11 komentarzy:

 1. A ja właśnie pochłonęłam taką michę pomidorków z sosem vinegert :D

  OdpowiedzUsuń
 2. No ciekawe, czy Twoja mama by mnie pobiła w ilości posiadanych butów:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. napisałam Ci jeszcze komentarz o aucie we wczesniejszym poscie :) kiedy Ami jedzie z dziadkami ???? pokazałam wlasnie Amelke mamie jest nią zachwycona :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. a pokażesz brzuszek połówkowy?? jeju już połowa!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślisz, że z jogurtem też będzie dobre? :D Bo bym chyba zjadła a za śmietaną nie przepadam :p

  Jak ten czas leci, już połowa! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. mniaaaaaam uwielbiam takie pomidorki! też robił je dziadek a po nim mój tata :D

  OdpowiedzUsuń
 7. też lubię takie pomidory;) Pamiętam, że jeszcze w KG założyłam posta pt. Smaki z dzieciństwa i większość z nas podało gumę donald albo turbo;))

  OdpowiedzUsuń
 8. Gochaaaaaaaaaaaaaaaaaa przyszła paka !!!!!!!!!!!z mama przez dłuuuga chwile zbierałysmy szczęki z podłogi jak zobaczyłysmy kota !!!!! ten majstersztyk wyszedl z pod reki Twojej mamy prawda????????????? jest mega boski!!!!!!!!!!!!!!!! dziękujemy za prezenty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. uwielbiam pomidory z cebulką! tyle, że sobie odchudziłam. teraz robię z jogurtem naturalnym

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja pierwszy raz w życiu pomidory ze śmietaną jadłam w statecznym wieku 15 lat, więc to już dla mnie raczej nie smak dzieciństwa:)

  OdpowiedzUsuń